Studenci kierunku Transport uczestnikami prestiżowego projektu Top Young 100

Miło nam poinformować, że studentki kierunku Transport Agnieszka Solarz i Katarzyna Górska zakwalifikowały się do programu TopYoung 100. Jest to projekt organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML) dedykowany dla najlepszych studentów kierunków logistycznych i pokrewnych. Celem projektu jest wyłonienie wybitnych studentów logistyki w Polsce aby dać im szansę rocznej nauki pod okiem osobistych mentorów-menedżerów z branży TSL.

Wyselekcjonowani studenci stworzą międzyuczelniane zespoły projektowe, gotowe do podjęcia zadań odpowiadających rzeczywistym wyzwaniom biznesowym, wszechstronnie rozwijając przy tym swoją wiedzą, umiejętności oraz kompetencje społeczne.

Inauguracja projektu rozpoczęła się 12 kwietnia 2018 r. podczas konferencji zorganizowanej w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, w której uczestniczyli przedstawiciele firm logistycznych, studenci, mentorzy oraz pracownicy wiodących polskich uczelni. Program został objęty patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Opiekunami naukowymi projektu są: dr inż. Teresa Gajewska i dr inż. Augustyn Lorenc.

Informacje na temat projektu dostępne są na stronie www.topyoung100.pl oraz Fanpage www.facebook.com/topyoung100/.