W związku z ujednolicaniem zasad rekrutacji na specjalności informujemy, że wydłużamy okres rekrutacji na nową, innowacyjną specjalność kadry inżynierskiej – INŻYNIERIA POJAZDÓW SZYNOWYCH. Zapisy przyjmujemy, do grudnia 2018 r. Informujemy, że pierwsza edycja specjalności już trwa i wyłoniona grupa studencka zdobywa wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów szynowych oraz komputerowych systemów wspomagania projektowania. Już w najbliższym czasie zorganizujemy kolejne spotkanie informacyjne Specjalności, podczas którego będziecie mogli Państwo porozmawiać z nauczycielami tej specjalności, przedstawicielami firm partnerskich, a co najważniejsze również wymienić poglądy ze studentami, którzy już w tym roku skorzystali z tej innowacyjnej formy kształcenia.